BizimMekan Sohbet Odalarına Nasıl Katılım Sağlayabilirim

BizimmekanCanlı sohbet odalarına katılım sağlayabilmeniz için öncelikle internet ortamına bağlı olan bir cihaza sahip olmanız gerekiyor. Yani mobil cihazlarınızla ya da bilgisayar cihazlarınızla istediğiniz zamanda sisteme giriş yaparak chat yapma imkanlarını elde edebilirsiniz. Mobil cihazlardan giriş yapmak isteyen kullanıcıların akıllı cihazların desteklenebileceği modelleri kullanmaları şartları bulunmaktadır. Bilgisayarla sisteme giriş yapmak isteyen kullanıcılar için herhangi bir şart bulunmadan girişlerini sağlayabilmektedirler. Siteye giren kullanıcılar sohbet odaları arasında geçiş sağlayabilmeleri için öncelikle kendilerinden bir adet kullanıcı adı istenmektedir. Burada karşınıza çıkan kullanıcı adı ve şifre bölümünde şifre girmeden de kullanıcı adınızı belirleyerek sohbet odalarına katılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bizimmekan canlı sohbet sitesi de bu yönden kullanıcıları arasında sürekli şekilde tavsiye edilme durumu yaşamaktadır.

Hangi İllerden Giriş Yapabilirim?

Sistem internet üzerinde ilerleme kat ettiği için dünyanın her yerinden bizimmekan canlı chat odasına giriş yaparak kullanıcılar arasında bulunan sohbet deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Sizler için şart koşturmayan internet sitemize genel olarak İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa gibi illerimizde katılımlar sağlanmaktadırbizimmekan.net.tr . Kendilerine yeni arkadaşlar ve heyecan ortamı yaratmak isteyen bayanların yanı sıra kamu binalarında çalışan kişilerinde sıkça ziyaret etmiş oldukları canlı sohbet sitesi haline gelmiş bulunuyor. Özel pencere seçenekleri sayesinde kullanıcıların birbirleriyle olan bağlantılarını daha da kuvvetlendiriyoruz. Aynı zamanda buralarda düzenlenmekte olan sohbetlerde argo veya kaba konuşmaların geçmesini de engelliyoruz. Bu durumlarla karşı karşıya gelen kullanıcılar yukarda bulunmakta olan engelle seçeneğiyle kişileri engelleyebiliyor. Bununla birlikte sistemde bulunan site personellerimizle de iletişime geçerek kullanıcıların engellenmesine olanak sağlayabilir.

Her Alanda Hizmet Alabiliyorsunuz

Her türlü aktivitelerin bir araya getirilmesiyle birlikte oluşturmuş olduğumuz bizimmekan canlı chat sitesinde kullanıcılar birbirleriyle olan konuşmalara ara vermek için veya günlük hayatta ki sıkıntılardan uzak durmak için sitemizde bulunmakta olan oyun sistemine katılabilmektedirler. Kullanıcılar arasında rekabet ortamını sürdürmekte olan oyun sistemleri kullanıcıların hem genel kültür sorularını desteklemektedir. Hem de daha da bilgili hale gelmelerine olanaklar sağlıyor. Sizlerde kendinizi bu alanlarda geliştirmek istiyorsanız veya kelime hazinem geniş diyorsanız, internet sitemizde yer almakta olan soru sorma odalarına giriş sağlayabilirsiniz. Bu alanlarda kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz bütün hizmetler ücretsiz şekilde hizmet vermektedir.

Radyo dinleyin

Sitemizde canlı Sohbet keyfini yaşarken aynı zamanda sizlere durmadan istekler karşısında şarkı hizmetleri sunmakta olan radyo sistemimizden yararlanabilirsiniz. Giriş yapmış olduğunuz oda seçeneklerine göre sizlere şarkı önerilerinde bulunan radyo sistemini istediğiniz zamanda kapatabilir veya sesini düşürebilirsiniz. Sitemiz siz değerli kullanıcılarımız hizmetinde daima en iyi seçenekleri sunma adına çalışmalar sürdürmektedir. Daha refah ortamın oluşması ve kullanıcıların birbirleriyle kaliteli sohbetler edebilmeleri için de sohbet kanallarında filtreleme özelliğini kullanmaktayız. Filtreme seçeneklerinde argo veya istenmeyen kelimelerin kullanması tarafından sistem tarafından otomatik olarak kullanıcın dışarıya atılmasına etken yaratmaktadır.

Sohbet Odaları

 • #Chat

  776

 • #MaSaLFm

  246

 • #Mekan

  741

 • #Oyun

  1165

 • #Kelime

  477

Sohbet Siteleri

95 kanal içerisinde, 3 farklı platformdan(mirc, web, mobil) bağlanan 864 kişi muhabbet etmektedir.

Son güncelleme: 06/02/2024 00:30:13