Hakkımızda

Bizimmekan İnsanların, rutin hayatlarında son derece yoğun ve koşuşturmalı yaşamaktadır. Bu telaşlardan sıyrılmak ve az da olsa günün stresini atabilmek amacıyla kurulan sohbet siteleri tercih edilmektedir. bizimmekan.net.tr de bu sitelerden biridir. Güvenilir olmasının yanı sıra sektörde yer alan yeni nesil sohbet sitelerinden olması, oldukça fazla tercih edilmesini sağlar.

Ücretsiz olması, kişisel bilgilerin korunmasına önem vermesi gibi özellikleri sayesinde en çok tercih edilen sohbet sitelerinden biridir. Önceliği müşterilerin memnun kalması ve güvenmesi olduğu için son derece fazla kullanıcıya sahip olarak hizmet vermektedir. Birçok farklı yerden yeni insanlarla tanışıp sohbet etme imkanı bularak, hem güzel vakit geçirmek hem de sosyalleşmek artık daha mümkün hale geldi.

Bizimmekan bu sistemi tamamen güven üzerine kurmuştur. Sohbet etmek isteyen kullanıcıların kişisel bilgileri alınmaz, herhangi bir ödeme talep edilmez. Bunlar da diğer kullanıcıların tercih etmesine ve yoğun bir üye sayısına sahip olmasına neden olmuştur. Kendini geliştirmeye de devam eden web sitesi, birçok faaliyet de ekleyerek sohbet anlarını eğlenceli aktivitelerle de doldurmuştur.

Mobil Sohbette Bizimmekan

Mobil Sohbet uygulaması ile her yerden rahatlıkla sohbet etme ve Sohbet Odalarına dahil olma imkanı elde edilir. Bu sayede nerede olursanız olun güvenle sohbetlere katılabilir ve eğlenceli anların tadını çıkarabilirsiniz. Birçok sohbet odasında birçok kişi ile tanışıp, hem yeni kişiler tanıma imkanı elde edilir hem de sohbetin keyfi çıkarılır.

Bizimmekanın değerli kullanıcıları ve üyeleri ile artan talepler doğrultusunda, yenilikler ve gelişmeler de yapılmaya devam edilmektedir. Çok beğenilen sohbet odası fikirlerinin yanı sıra yeni bazı aktiviteler de eklenecektir.

Sohbet Odalarında Bizimmekan Farkı

Bizim Mekan birçok özelliği ile diğer sohbet odalarından ayrılır. Öncelikle bedava olması ve herhangi bir ek hizmet için ücret talep etmemesi en belirgin özellikleridir. Bu aynı zamanda en çok tercih edilmesini sağlayan özelliktir. Güvenilir olması ve tüm sohbetlerin sizlere özel olması insanların güvenerek bu platforma dahil olmasını sağlar.

Sohbet Odaları ile de fark yaratarak birçok ortak özellikten insanı aslında daha kolay bir araya getirmeyi hedefler. Siz de eğlenceli vakit geçirmek ve bunu rahat şekilde yapabilmek isterseniz, bizimmekana gelebilirsiniz.

Sohbet Odaları

 • #Chat

  1031

 • #MaSaLFm

  221

 • #Mekan

  429

 • #Oyun

  456

 • #Kelime

  1164

Sohbet Siteleri

58 kanal içerisinde, 3 farklı platformdan(mirc, web, mobil) bağlanan 680 kişi muhabbet etmektedir.

Son güncelleme: 06/02/2024 00:30:13